KONST / Litografier / Färglitografier 14203318
nr 1420 3318
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografier, 2 st, "the news", "Tower Hill". Signerad. Färglitografi, bildmått: 22x17cm, yttermått inklusive ram: 36x29cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:36:40
24/9 13:56:25
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson